Odhlašování obědů od 15. listopadu 2021

Jednotlivci:
On-line nejpozději 2 pracovní dny předem do 8.00 (v pondělí do 8.00 je možno odhlásit oběd na středu, v úterý do 8.00 na čtvrtek, ve středu do 8.00 na pátek, ve čtvrtek do 8.00 na pondělí, v pátek do 8.00 na úterý, v neúplných týdnech obdobně)
V případě neočekávaného zdravotního důvodu je možno odhlásit oběd tentýž den do 8.00 ráno, pouze telefonicky nebo mailem. Školní jídelna bude pravidelně ověřovat u vedení školy důvod takového odhlášení a v případě zjištění jiného než neočekávaného zdravotního důvodu oběd neodhlásí.


Karantény celých tříd nebo částí tříd:
První den karantény zůstávají obědy přihlášeny, nelze je odhlásit a je třeba si je vyzvednout nebo propadají. Obědy si nemohou osobně vyzvedávat ti, kteří mají nařízenou karanténu.
Druhý a třetí den jsou obědy všech žáků v karanténě odhlášeny (na základě předložených seznamů od školy) je však možné si je individuálně telefonicky nebo mailem opět přihlásit. Od čtvrtého dne zůstávají obědy přihlášené (pokud jsou přihlášené). Odhlášení je možno provést telefonicky nebo on-line 2 pracovní dny předem.

Vzhledem ke složité situaci v souvislosti s vyhlašováním karanténních opatření pro kolektivy žáků je důležité, aby rodiče pozorně sledovali informace ke školnímu stravování na webových stránkách školní jídelny a v informačním systému Bakaláři.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.